Logo250 black

Zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci dostępni są od poniediałku do piątku od 9:00-18:00

Wszystkie oferowane pakiety są kompletnymi stronami internetowymi, do działania nie wymagają żadnych dodatkowych usług ani działań.
Żadnej domeny, w żadnej firmie nie można nabyć na własność, można ją jedynie dzierżawić. Domena oferowana w pakiecie jest dla Państwa rejestrowana i dzierżawiona na Państwa dane, są Państwo jedynym dysponentem tej domeny. Mogą ją Państwo przenieść, odsprzedać prawo do jej użytkowania innej firmie lub standardowo wykorzystywać w celu korzystania z usług stron Selet.
Kolejne kroki współpracy opisujemy na podstronie: Etapy pracy
Akceptujemy na razie płatność przelewem bankowym na konto.
Niestety, nie oferujemy takiej możliwości. Możesz zobaczyć inne nasze wdrożenia. Możemy pokazać Tobie inne szablony stron www w abonamencie, które oferujemy.
Nie wchodząc szczegóły, które możesz znaleźć na stronie cennika, plany abonentowe różnią się możliwościami jakie Ty posiadasz w zakresie modyfikowania szablonów strony internetowej.
  • Pakiet S nie umożliwia edycji szablonu strony www.
  • Pakiet M pozwala modyfikować szablon strony www, ale posiada wiele, różnych ograniczeń.
  • Pakiet L oferuje pełne możliwość stworzenia dedykowanej strony internetowej.
Możesz edytować szablon strony www wybierając pakiet abonamentowy M lub L. Nie możesz edytować szablonu strony www, gdy wybierzesz pakiet abonamentowy S.
Abyś mógł samemu dokonywać zmian na Twojej stronie internetowej musisz korzystać z modelu abonamentowego M lub L. Jeżeli zapomniałeś hasła, możesz odzyskać je poprzez wybór przycisku zapomniałem hasła. System tworzenia stron internetowych sam wyśle, na używany przez Ciebie adres email nowe hasło do logowania.
Proszę, sprawdź folder spam w swoim koncie poczty elektronicznej.
Tak, możesz zmienić plan abonamentowy na wyższy. W takiej sytuacji, w kolejnych miesiącach oferujemy Ci dodatkowe usługi. Skontaktuj się z nami. Powiemy Ci jakie dodatkowe korzyści osiągniesz. Niestety nie możesz zmienić planu abonamentowego na niższy.
Oferujemy strony internetowe w abonamencie tylko dla firm. Niestety, nie oferujemy takiej możliwości. Oczekujemy od Ciebie podjęcia przemyślanej decyzji. Popartej potrzebą i chęcią osiągnięcia wymiernych korzyści poprzez wykorzystanie strony internetowej.
Nie rekomendujemy takiego rozwiązania. To Ty jesteś właścicielem danych dostępowych. To od Ciebie zależy jakie treści są publikowane na Twojej stronie www. Przekazując innej osobie dane dostępowe do strony internetowej zwiększasz ryzyko powstania błędów.
Klika głównych korzyści to: szybkość uruchomienia strony www, bardzo niskie początkowe koszty, zaawansowane usługi dodatkowe, wsparcie, przy wyborze wyższych pakietów. Uzyskasz korzyści biznesowe z posiadania strony internetowej, za niewielką część jej wartości. Posiadasz w pełni wartościową stronę internetową, którą możesz spłacić w niskich ratach miesięcznych. W ramach jednej opłaty miesięcznej możesz skorzystać z usług dodatkowych: zarządzania profilem na Facebook, reklam Google AdWords, pozycjonowania, bezpieczeństwa strony internetowej.
Tak, oczywiście, zachęcamy do utrzymywania i rozwoju Twojej strony internetowej. Oferujemy dodatkowe usługi informatyczne, marketingowe.
Umowa po 12 miesiącach, automatycznie zmienia się na umowę na czas nieoznaczony. Okres wypowiedzenia umowy to jeden miesiąc. W kolejnych miesiącach możemy świadczyć nadal dla ciebie dodatkowe usługi.
Tak, pan abonamentowy L zawiera właśnie taką usługę. Oferujemy usługi tworzenia dedykowanych stron internetowych. Pakiet abonamentowy został stworzony dla klientów mających potrzeby takie jak Ty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu dedykowanych stron internetowych. Jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania.
CMS to Content Management System, system zarzadzania treścią na stronie internetowej. Jest to oprogramowanie służące do zarządzania informacjami, które publikuje strona internetowa. W swojej pracy korzystamy z Joomla! Joomla! posiada panel administracyjny, który umożliwia zarządzanie treściami publikowanymi na stronie internetowej. CMS posiada również możliwość dodawania dodatków, modułów, które pozwalają w istotny sposób zmienić jego funkcjonalność. CMS pozwala również tworzyć samemu funkcje, które mogą być Tobie potrzebne.

Kontakt

Selet Sp. z o.o.

ul. Wołoska 18

02-675 Warszawa

kontakt@selet.pl

+48 22 112 17 15

 

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami