Logo250 black

Zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci dostępni są od poniediałku do piątku od 9:00-18:00

O firmie

Responsive DesignSpółka SELET to przede wszystkim wykwalifikowana kadra z długim doświadczeniem w realizacji zarówno niewielkich stron firmowych jak i dużych, zindywidualizowanych projektów informatycznych. Doświadczeni programiści, graficy, copywriterzy poprowadzą, doradzą i pomogą w uzyskaniu najlepszego efektu, pozyskaniu klientów i osiągnieciu lepszej sprzedaży.

Selet to także wyjątkowa, unikalna na rynku oferta realizacji projektów w rozliczeniu abonamentowym. Nowatorskie podejście do sposobu finansowania reklamy i całej działalności w internecie w bardziej naturalny dla finansów firmy sposób – w abonamencie.

Selet to elastyczność, oprócz stron o podstawowej funkcjonalności dajemy możliwość rozwinięcia ich o niemal dowolną funkcjonalność – katalog produktów, zaawansowane systemy wyceny, obsługa klientów i ich zgłoszeń, CRM? Nie ma rzeczy niemożliwych, Twoja strona rośnie wraz z Twoją działalnością. 

o firmieSelet – strony WWW w abonamencie

Jak powstał Selet? W branży stron internetowych, aplikacji i skomplikowanych systemów IT spędziliśmy wiele lat. Od dawna zajmujemy się automatyzowaniem różnych procesów biznesowych i tworzeniem dedykowanych narzędzi informatycznych dla przedsiębiorstw. Projekty te realizowaliśmy pod szyldami naszych wyspecjalizowanych marek – jeszcze przed utworzeniem Selet. W pewnym momencie uświadomiliśmy sobie jednak, że nasze umiejętności mogą być potrzebne także tym przedsiębiorcom, którzy sami raczej nie zgłosiliby się do nas, ponieważ wiedzą, że serwisy tworzone przez agencje są dosyć kosztowne. A przecież możemy – w ramach Selet – dać im strony www, które trafią w ich potrzeby. Będą proste, wygodne, przejrzyste, łatwe w obsłudze i przystępne cenowo.

Selet jako firma tworząca strony internetowe dla małych firm handlowych i usługowych powstał tak naprawdę w momencie, w którym spotkało się dwóch przedsiębiorców. Jeden z nich miał wieloletnie doświadczenie w budowaniu zespołów IT, drugi – bardzo bogate doświadczenia w kontaktach z usługodawcami i sklepami działającymi na lokalnych rynkach. Ten drugi wiedział, jak często drobne, osiedlowe firmy pytają go o możliwość stworzenia strony internetowej. Ten pierwszy miał świadomość, że udostępnienie im tego, czego potrzebują, jest możliwe. Selet jest dostawcą stron www i wizytówek internetowych dla takich branż, jak: księgowi, organizatorzy szkoleń, fryzjerzy, kosmetyczki, szewcy, monterzy instalacji, hydraulicy, mechanicy samochodowi, szklarze, właściciele wyspecjalizowanych sklepów oraz wielu innych. Umożliwia wszystkim tym przedsiębiorcom zaistnienie w Internecie bez inwestowania dużych środków i bez wysokich opłat za stworzenie serwisu www.

Kontakt

Selet Sp. z o.o.

ul. Wołoska 18

02-675 Warszawa

kontakt@selet.pl

+48 22 112 17 15

 

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami